Chemkraft Logo فهرست صفحات
خانه » نمایندگی Chemkraft در ایران » محصولات » مواد شیمیایی صنایع سلولزی » مواد سایزینگ » مواد سایزینگ AKD اکتیو 20%

مواد سایزینگ AKD اکتیو 20%

adminkraft

مواد سایزینگ AKD اکتیو 20%

مواد سایزینگ AKD اکتیو 20% نقش مهمی در صنایع کاغذ و بافت، به ویژه آلکیل کتن دایمر (AKD) دارند. AKD به دلیل عملکرد عالی و سازگاری با محیط زیست به طور گسترده به عنوان یک عامل سایز استفاده می شود.

در صنعت کاغذ، AKD در طول فرآیند تولید کاغذ برای بهبود مقاومت در برابر آب و قابلیت چاپ محصولات کاغذی استفاده می شود. این یک لایه آبگریز روی سطح الیاف کاغذ ایجاد می کند و از نفوذ جوهر یا آب و ایجاد لکه یا اعوجاج جلوگیری می کند. این امر کیفیت و دوام کلی مواد چاپی را افزایش می دهد.

Feathering مواد سایزینگ AKD اکتیو 20%
مواد سایزینگ AKD

به همین صورت، در صنعت دستمال کاغذی، AKD  برای افزایش استحکام و جذب دستمال کاغذی استفاده می شود. با تشکیل یک پوشش محافظ در اطراف الیاف جداگانه، یکپارچگی آنها را بهبود می بخشد و از جذب بیش از حد رطوبت جلوگیری می کند. این تضمین می کند که بافت ها حتی زمانی که خیس هستند قوی می مانند و به طور موثر مایعات را جذب می کنند.

علاوه بر این، AKD  چندین مزیت را نسبت به سایزینگ جایگزین ارائه می‌دهد. این ماده زیست تخریب پذیر، غیر سمی و حداقل خطری برای سلامتی انسان یا محیط زیست ایجاد می کند. سازگاری آن با سایر افزودنی ها باعث می شود تا در کاربردهای مختلف کاغذ و دستمال کاغذی بسیار متنوع باشد.

به طور کلی، سایزینگAKD با بهبود کیفیت، دوام و پایداری محصول، صنعت کاغذ و دستمال کاغذی را متحول کرده‌اند. پذیرش گسترده آنها منجر به افزایش عملکرد و رضایت مشتری در این بخش ها شده است.

بازگشت
catalog
کاتالوگ